R'lyeh Cafe

O nas


R’lyeh Cafe to idealne miejsce dla fanów Lovecrafta, przeniesione do Krakowa wprost z głębin Pacyfiku. Wpadnij do nas, by zobaczyć jedyne w swoim rodzaju wnętrza, które doprowadzą cię do szaleństwa.

Niezależnie od tego, czy chcesz zagrać w Zew Cthulhu czy Warhammera, znajdziesz tutaj specjalnie przygotowane sale, w których niejeden bohater przeżywał już wspaniałe przygody. Może wolisz gry planszowe? Czeka na ciebie cały regał przeróżnych gier. Zagraj ze znajomymi z pracy, którzy znają tylko Monopoly albo geekami, którzy w niejedną grę planszową grali. Dzięki współpracy ze sklepem Dragonus nasza oferta gier planszowych cały czas zmienia się i rozrasta.

Nie godzi się grać z zaschniętym gardłem. Potrzebujesz piwa, drinka albo innego magicznego eliksiru? Nasi barmani chętnie pomogą ci w wyborze odpowiedniego napoju. Poza tym możesz też napić się aromatycznej kawy lub jednej z wielu mieszanek herbat. Na tę chwilę możesz zamówić przekąski takie jak nachosy, popcorn, chipsy czy orzeszki do piwa.

Jeżeli nie znasz jeszcze Lovecrafta, to nic straconego! Jego książki czekają u nas, możesz czytać do woli. Jeśli zjadłeś zęby na Samotniku z Providence, to tym bardziej powinieneś do nas zajrzeć – mamy dziesiątki książek, w tym najnowsze pozycje Wydawnictwa Vesper i Wydawnictwa IX.

Dzieje się u nas bardzo dużo. Kilka razy w tygodniu spotykają się u nas fani D&D, by toczyć rozgrywki w ramach Adventurers League, regularnie odbywają się tu turnieje karcianek, spotkania autorskie, Śpiewanki Okołogórskie i wiele, wiele innych.

Tylko szaleniec nie wstąpiłby w te progi!

Logo R’lyeh w pdf

Logo R’lyeh w png