R'lyeh Cafe

Rezerwacje na RPG

Nie będziemy przyjmować za rezerwację na salki do sesji RPG Waszych dusz. Szczerze, Przedwieczny ma ich tak dużo, że na razie mu wystarczy. Jednak, aby usprawnić rezerwacje naszych najlepszych miejsc do grania sesji, na które jest największe zapotrzebowanie, prosimy Was drodzy gracze o pewnego rodzaju minimalne zamówienia na barze tego dnia.

Jak to ma wyglądać?

Robicie rezerwację jak do tej pory, za pomocą Facebookowych wiadomości bądź telefonicznie. Przekazujecie nam, kiedy i jak długo chcecie grać oraz ile osób będzie na sesji. Działać będzie to w taki sposób, że w dniu rezerwacji przychodzicie, otwieracie sobie rachunki i zamawiacie sobie nasze piwka, napoje bardziej lub mniej wyskokowe, przekąski czy na co tam macie ochotę i mniej więcej pilnujecie się kwot podanych poniżej.

Rezerwując wspomniane sale obowiązują minimalne zamówienia na barze – w zależności od czasu gry oraz liczby graczy (kwoty znajdziecie na końcu) – możecie otworzyć sobie rachunek albo jeden na stolik, albo każdy na siebie, jak Wam będzie wygodniej, a na koniec zapłacicie.

Gwarancja sesji do północy

Jeśli zarezerwowaliście grę do końca dnia (dla nas zazwyczaj jest to północ), to macie gwarancję gry do tej godziny. Czemu o tym piszemy? Czasem w niedzielę czy w środku tygodnia, nasi goście wychodzą wcześniej do domu (na drugi dzień praca, szkoła i takie tam), w związku z tym, jeśli nie ma ruchu, barman może podjąć decyzję o zamknięciu wcześniej – jak każdy człowiek czasem musi spać i odpocząć, żeby podawać Wam z uśmiechem ulubione drinki i piwa. Rezerwując dedykowane miejsca na sesje RPG macie zagwarantowany czas gry co najmniej do północy (od wtorku do soboty lub w poniedziałki i niedziele minimum do 23:00). A jeśli goście przy innych stolikach dobrze się bawią i siedzą dłużej, to my też oczywiście mamy otwarte.

Hałas w lokalu?

Staramy się, żeby grało się Wam jak najlepiej, ale czasem może się zdarzyć, że ktoś w sali obok będzie pochłonięty rozmową czy grą, tak że będzie nieco głośniej. Wiemy, że nie wpływa to za dobrze na rozgrywkę, ale też prosimy o zrozumienie, że jesteśmy w lokalu, gdzie ludzie się relaksują, dobrze bawią, spędzają czas i czasem mogą być głośni. Nie zawsze jesteśmy w stanie zapewnić Wam “biblioteczne” warunki. Chociaż będziemy się starać, wprowadzać dalsze ulepszenia w salach, żeby grało się Wam jak najlepiej.

Jeśli wiemy o tym, że w sali obok będzie się odbywać jakaś impreza albo urodziny, to zawsze Was o tym informujemy i ustalamy, czy będzie Wam pasować taka gra lub ewentualnie proponujemy inne miejsce we wspólnej sali czy inny termin.

Materiały do gry

Pamiętajcie, że mamy na wyposażeniu zarówno maty do gry – suchościeralne, jak i materiałowe, tacki do rzucania czy puste karty postaci do różnych systemów. Czasem się kończą, ale wtedy warto dać znać barmanowi, że czegoś ubywa – zawsze możemy coś dodrukować. Dzięki współpracy z Black Monk Games – wydawcą polskiej edycji Zewu Cthulhu – mamy na wyposażeniu także eleganckie karty do gry czy startery, które są na barze do Waszej dyspozycji.

Kwoty

Możliwe jest rozliczanie się osobno każdego gracza, jak i wspólne jako grupy. Podane kwoty, to stawki plus/minus i opierają się bardziej na „dżentelmeńskiej umowie”, ale zachęcamy do zamawiania w okolicach podanych stawek, bo z tego się utrzymujemy 🙂

 

Salki RPG 1 i RPG 2

Czas gry6-8 osób4-5 osób3 osoby
2 h202530
4 h404550
6 h606570
8+ h808590
Kwoty od osoby

 

RPG 3 i Maska

Czas gry6-8 osób4-5 osób3 osoby
2 h152025
4 h354045
6 h456065
8+ h658085
Podano kwoty od osoby

 

Sala RPG 1 mieści od 4 do 7 osób, natomiast sala RPG 2 mieści od 4 do 6 osób, przy stoliku RPG 3 zmieści się nawet do 8 osób. Maska natomiast to stolik dla maksymalnie 5 osób. Poniżej bądź powyżej tej liczby prosimy o kontakt z lokalem w celu ustalenia indywidualnej rezerwacji.

Mapa lokalu dostępna jest tutaj.

W razie jakichkolwiek pytań i sugestii prosimy o kontakt na adres: rlyehartcafe@gmail.com