R'lyeh Cafe

Rezerwacje na RPG

Nowy lokal, nowe zmiany, ale wielka odpowiedzialność. Specjalnie dla Was przygotowaliśmy, ulepszone i wygodne salki RPG. Każda z nich znajduje się za drewnianymi drzwiami. Wyposażone są w klimatyczne dekoracje, stale powiększające się dodatki do sesji czy wygodne stoły i krzesła. Jednak tak przygotowane miejsca do sesji RPG wiążą się z większymi kosztami po naszej stronie.

Aby usprawnić rezerwacje naszych najlepszych miejsc do grania sesji, na które jest największe zapotrzebowanie, prosimy Was drodzy gracze o minimalne zamówienia na barze tego dnia.

Jak to ma wyglądać?

Robicie rezerwację jak do tej pory, za pomocą Facebookowych wiadomości bądź telefonicznie. Przekazujecie nam, kiedy i jak długo chcecie grać oraz ile osób będzie na sesji. Działać będzie to w taki sposób, że w dniu rezerwacji przychodzicie, otwieracie sobie rachunki albo płacicie na bieżąco i zamawiacie sobie nasze piwka, napoje bardziej lub mniej wyskokowe, przekąski czy na co tam macie ochotę i mniej więcej pilnujecie się kwot podanych poniżej.

Rezerwując wspomniane sale, obowiązują minimalne zamówienia na barze – w zależności od czasu gry oraz liczby graczy (kwoty znajdziecie na końcu) – możecie otworzyć sobie rachunek albo jeden na stolik, albo każdy na siebie, jak Wam będzie wygodniej, a na koniec zapłacicie albo płacicie na bieżąco i liczymy na Waszą dobrą pamięć.

Gwarancja sesji do północy

Jeśli zarezerwowaliście grę do końca dnia (dla nas zazwyczaj jest to północ), to macie gwarancję gry do tej godziny. Czemu o tym piszemy? Czasem w niedzielę czy w środku tygodnia, nasi goście wychodzą wcześniej do domu (na drugi dzień praca, szkoła i takie tam), w związku z tym, jeśli nie ma ruchu, barman może podjąć decyzję o zamknięciu wcześniej – jak każdy człowiek czasem musi spać i odpocząć, żeby podawać Wam z uśmiechem ulubione drinki i piwa. Rezerwując dedykowane miejsca na sesje RPG macie zagwarantowany czas gry co najmniej do północy (od wtorku do soboty lub w poniedziałki i niedziele minimum do 23:00). A jeśli goście przy innych stolikach dobrze się bawią i siedzą dłużej, to my też oczywiście mamy otwarte. W wyjątkowych sytuacjach lokal może być zamknięty wcześniej, jeśli nikt już nie zamawia produktów na barze (patrz: Regulamin lokalu).

Strefa Ciszy

Większość naszych salek jest odseparowana od innych graczy. Mamy trzy sale RPG umieszczone w tak zwanej Strefie Ciszy, czyli miejscu, gdzie przed pomieszczeniami do sesji RPG mieści się jeden stolik do „cichych planszówek”. Są to planszówki, gdzie gracze raczej na spokojnie planują swoje kolejne ruchy, chcą zagrać sobie w miejscu gdzie jest ciszej. Nie mają wstępu tu planszówki imprezowe. Stolik ten może być także wykorzystany w wyjątkowych sytuacjach do sesji RPG. Czwarta salka znajduje się blisko baru, a stoliki planszówkowe są oddalone od tego miejsca.

Materiały do gry

Pamiętajcie, że mamy na wyposażeniu zarówno maty do gry – suchościeralne, jak i materiałowe, tacki do rzucania czy puste karty postaci do różnych systemów. Czasem się kończą, ale wtedy warto dać znać barmanowi, że czegoś ubywa – zawsze możemy coś dodrukować. Dzięki współpracy z Black Monk Games – wydawcą polskiej edycji Zewu Cthulhu – mamy na wyposażeniu także eleganckie karty do gry czy startery, które są na barze do Waszej dyspozycji.

Kwoty

Możliwe jest rozliczanie się osobno każdego gracza, jak i wspólne jako grupy. Podane kwoty, to stawki plus/minus i opierają się bardziej na „dżentelmeńskiej umowie”, ale zachęcamy do zamawiania w okolicach podanych stawek, bo z tego się utrzymujemy i rozwijamy nasze miejsca do sesji RPG 🙂

 

Salki RPG

Czas gry6 osób5 osób4 osoby
2 h35 zł40 zł45 zł
4 h55 zł60 zł65 zł
6 h75 zł80 zł85 zł
8+ h95 zł100 zł105 zł
Podano minimalne kwoty od osoby.

Przykład I: Gracie sesję trwającą do 4 godzin w grupie 5 osób, z założeniem, że każdy wyda minimum 60 zł na cały wieczór.
Przykład I: Gracie sesję trwającą do 5 godzin w grupie 4 osób, z założeniem, że każdy wyda minimum 85 zł na cały wieczór.

Średnia cena piwa wynosi około 20 zł. Zamawiając dwa piwa i coś do jedzenia, całkowity koszt zamówienia wyniesie około 60 zł.

 

Salki RPG mieszczą od 4 do 6 osób. Skąd to ograniczenie? Sale są dopasowane właśnie na taką liczbę ludzi, ponieważ znajduję się w nich specjalnie przygotowane dekoracje mieszczące się w szklanych gablotach, które są podatne na uszkodzenia. Dla zachowania porządku i bezpieczeństwa w lokalu. Ponadto, nie przyjmujemy rezerwacji w salkach na mniej niż 4 osoby.

Wszystkie salki są wyposażony w monitoring, działający na ogólnych warunkach przechowywania wizerunku na potrzeby bezpieczeństwa, podobnie jak w obszarze całego lokalu.

W salkach RPG oraz w innych częściach lokalu obowiązuje BEZWZGLĘDNY zakaz spożywania własnych produktów i napojów. Dotyczy to również wody, którą można nabyć w naszej ofercie na barze.

W razie jakichkolwiek pytań i sugestii prosimy o kontakt na adres: rlyehartcafe@gmail.com

 


Śniadaniowe weekendy w R’lyeh

Rozszerzamy naszą ofertę o śniadania w weekendy. W soboty i niedziele zapraszamy do nas już rana. W godzinach od 9:00 – 14:00 będą serwowane śniadania. Przyjmujemy wtedy rezerwacje na stoliki, tak samo jak w późniejszych godzinach.

Rezerwacja salki RPG podczas śniadaniowych weekendów

Możliwe jest zarezerwowanie salek podczas śniadań. Do rezerwacji salki konieczne jest zamówienie, przez każdą osobę przy stole, śniadania za minimum 30 zł (można zamówić coś spoza śniadaniowego menu do jedzenia w tej kwocie).

Jeśli ktoś nie ma ochoty na śniadanie, wówczas naliczana jest wówczas opłata w wysokości 30 zł, za rezerwację od osób, które nie zamówiły posiłków. Śniadania należy zamówić przed rozpoczęciem sesji RPG.

 


MAPA LOKALU