R'lyeh Cafe

Jak wyglądają zapisy na wydarzenia?

Nowa forma zapisów na wydarzenia

Zapraszamy do zapisywania się na wydarzenia organizowane w R’lyeh Cafe. Organizujemy sesje RPG, nauki planszówek i karcianek, larpy, wspólne malowanie figurek i wiele innych.

Aby rozszerzyć możliwość zapisu osobom, które nie posiadają konta na Facebooku, uruchamiamy zapisy przez zewnętrzny formularz.

O co chodzi z tym formularzem?

  1. Wystarczy wypełnić formularz, podając swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe, czasem dodatkowe informacje, takie jak na który stół do sesji chcesz się zapisać.
  2. Po wypełnieniu formularza sprawdź tabelę towarzyszącą zapisom.
  3. Tam pojawiają się wszystkie osoby, które zapisały się na wydarzenie.
  4. W tabeli wyświetla się imię oraz pierwsze dwie litery nazwiska, są tam osoby, które zapisały się na wydarzenie i mają zagwarantowane miejsce, ale także kilka pierwszych osób z listy rezerwowej.
  5. Jeśli nie widzisz swoich danych w tej tabeli, to znaczy, że jesteś na dalszej pozycji listy rezerwowej.
  6. Jak tylko zwolni się miejsce w zapisach, kolejna osoba, która wypełniła formularz, wskakuje na wolne miejsce.
  7. Na adres mailowy, który zostawisz w formularzu zostanie wysłana wiadomość z potwierdzeniem udziału w wydarzeniu bądź informacją o wpisaniu na listę rezerwową.

Prosimy o cierpliwość w tym temacie, gdyż wysyłamy wiadomości bez automatycznego systemu i zapisy w takiej formie dopiero testujemy. Z podanego numer telefonu będziemy korzystać tylko w nagłych sytuacjach, np. odwołania sesji.

W niektórych naszych wydarzeniach umożliwiamy wcześniejszą opcję zapisu na nie dla naszych Patronów wspierających nas na portalu Patronite.

Jeśli masz jakieś pytania lub sugestie, pisz na maila rlyehartcafe@gmail.com


Aktualnie organizowane przez R’lyeh Cafe wydarzenia