R'lyeh Cafe
Cthulhufest 2021

Cthulhufest 2021

Termin
16 sierpnia 2021 - 22 sierpnia 2021
18:00 - 23:00

Kategorie


Do wszystkich, którzy jeszcze całkowicie nie oszaleli i mają kilka zbędnych punktów poczytalności. Zbliża się wyjątkowe wydarzenie, na które wielu czekało z niecierpliwością. Będziecie mieć okazję przenieść się w czasie, walczyć z mrocznymi kultami, poszukiwać utraconych artefaktów, a także ocalić losy świata i udaremnić mroczny plan, który… o którym dowiecie się w trakcie sesji.

Zapraszamy na Cthulhufest 2021! Czyli cały tydzień wspólnego grania w sesje Zewu Cthulhu. Na każdy dzień gry mamy przygotowany autorski scenariusz, każdego dnia jest określona liczba miejsc dla Badaczy przy stołach do sesji RPG w R’lyeh. Gracze na każdym ze stołów będą bohaterami tej samej opowieści, ale każda gra będzie miała wpływ na kolejne sesje i zmagania następnych uczestników spotkania. W zależności od tego ile będzie ofiar na koncie Przedwiecznych po każdej sesji, będą oni rośli w siłę w kolejnych dniach, aż do mrocznego finału!

Formuła zakłada elastyczny udział w sesjach, jeśli nie możecie być każdego dnia, to nie ma z tym problemu, chociaż bardzo polecamy, bo wszystkie przygody są świetne!

Sprawy organizacyjne:

  • Sloty dla Badaczy: każdego dnia przygotowane będą po 4 miejsca dla graczy na 3 stołach RPG (Łącznie 12 miejsc na każdy dzień gry).
  • Zapisy: będą prowadzone przez formularz, który będzie opublikowany w wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie rlyehcafe.pl. Uwaga! Patroni R’lyeh Cafe mają wcześniejszy dostęp do zapisów na sesje.
  • Miejsce gry: R’lyeh Cafe
  • Czas gry: około 4-5 godzin

Uwaga! Jest opcja utworzenia kolejnego stołu do gry. Jeśli znajdzie się wystarczająco dużo chętnych, otworzymy kolejny stół dla graczy.

Start zapisów:
Zapisy na sesję z 1 dnia (16.08) – Formularz do zapisów oraz Tabela ze szczegółami sesji
Zapisy na sesję z 2 dnia (17.08)Formularz do zapisów oraz Tabela ze szczegółami sesji
Zapisy na sesję z 3 dnia (18.08)Formularz do zapisów oraz Tabela ze szczegółami sesji
Zapisy na sesję z 4 dnia (19.08)Formularz do zapisów oraz Tabela ze szczegółami sesji
Zapisy na sesję z 5 dnia (20.08)Formularz do zapisów oraz Tabela ze szczegółami sesji
Zapisy na sesję z 6 dnia (21.08)Formularz do zapisów oraz Tabela ze szczegółami sesji
Zapisy na sesję z 7 dnia (22.08)Formularz do zapisów oraz Tabela ze szczegółami sesji

Poza super sesjami prowadzonymi przez naszych Strażników Tajemnic, będziemy mieć jeszcze dodatkowe atrakcje towarzyszące. Szczegóły – pojawią się w wydarzeniu.

Do zamówienia:

Koszulka Cthulhufest 2021

Torba Cthulhufest 2021


Partnerzy Cthulhufest 2021

Black Monk GamesKult ChaosuGospoda RPGMiszcz Gry RobakovGrumpy Geeks
Graj! KolektywRyzyko Narracyjne


 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAPISY NA WYDARZENIA?

WSZYSTKIE WYDARZENIA