R'lyeh Cafe
Cthulhufest 2023

Cthulhufest 2023

Termin
7 sierpnia 2023 - 12 sierpnia 2023
18:00 - 22:00

Kategorie


Badacze i Kultyści! Ponownie wzywamy wszystkich śmiałków do ratowania świata przed zgubą ze strony Przedwiecznych!

Zapisujcie sobie termin wydarzenia w kalendarzach, bierzcie wolne w pracy, zbierajcie dodatkowe punkty poczytalności, aby zagrać epickie sesje, które dla Was przygotowaliśmy!

Poniżej kilka ważnych informacji!


Co gramy?

Autorskie scenariusze, napisane przez Krzysztofa Chojnowskiego specjalnie na Cthulhufest!

Tytuł kampanii: Przebudzenie Cthulhu

Kiedy?

7-12.08.2023r. (poniedziałek-sobota)

Kto prowadzi sesje?

Nasza wspaniała ekipa Cthulhowych MG. Więcej o nich w wydarzeniu!

Co dla Was mamy?

Sesje przyprawione Pulpem! Zabawę w zdobywanie achievementów podczas sesji, świetną przygodę i rozgrywki w naszych nowych salkach do sesji RPG. Czekać na Was będzie od czterech do pięciu stołów dla ekip 4-osobowych.

Podobnie jak w poprzednich edycjach możecie zamówić koszulki i gadżety z motywem przewodnim tegorocznego Cthulhufestu. A także wygrać gadżety poprzez przychodzenie na sesje!

Dla miłośników planszówek, mamy kilka Cthulhowych tytułów, które powinny się spodobać. A do tego pojawią się klimatyczne drinki z tematem przewodnim danej sesji.

Co nowego?

Założyliśmy kanał na Discordzie do Cthulhufestów!

Jest tam przestrzeń zarówno dla graczy, jak i dla organizatorów. Kanał dedykujemy osobom, którym wygodniej jest zapoznać się z informacjami i tworzyć społeczność za pomocą tego miejsca. Mamy naszą wspólną przestrzeń do uczestniczenia w internetowym kawałku wydarzenia Cthulhufest!

Na Discordzie znajdą się wszystkie materiały związane z aktualną edycją Cthulhufest.

Wyrusz razem z nami na wyprawę ku przygodzie!

Tu jest link zapraszający: https://discord.gg/vhB4Y7sA24

Jak się zapisać?

Będziecie mieć do zakupienia wejściówki (karnet lub bilet na pojedynczy dzień) poprzez stronę naszego sklepu internetowego: rlyehsklep.pl


Czym jest Cthulhufest?

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji uczestniczyć w wydarzeniu Cthulhufest, to jest to coroczne spotkanie miłośników Mitów Cthulhu oraz gry RPG Zew Cthulhu. Odprawiamy wówczas mroczny rytuał i zapraszamy graczy na autorskie sesje, które łączą się w spójną opowieść. Możecie dołączyć do pojedynczej sesji lub zagrać w nie wszystkie. Oferujemy, poza sesjami, dodatkową zabawę w formie zdobywania achievementów, wygrywania lub kupowania gadżetów, koszulki do wydarzenia, klimatyczne drinki na każdy dzień i wiele innych.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAPISY NA WYDARZENIA?

WSZYSTKIE WYDARZENIA