R'lyeh Cafe

Eksperymenty w Laboratorium Yithian – 20.08

Termin
20 sierpnia 2023
15:00 - 19:30

Kategorie


Zapraszamy na nasz nowy cykl sesji RPG! Eksperymenty są propozycję grania w przeróżne systemy w wersji weekendowej. Waszym szalonym naukowcem – zwanym także Mistrzem Gry – jest Sebastian. Będzie on eksperymentował na Was w jednej z naszych nowych salek – Laboratorium Yithian.

ZAPISY NA SESJE! Będą prowadzone przez formularz, który zostanie opublikowany w wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie rlyehcafe.pl.

Start zapisów w środę poprzedzającą wydarzenie, od godziny 20:00.

ZAPISY NA SESJE

(ruszają od środy)

O czym to będzie?

System: Alien RPG
Typ scenariusza: Autorski
Tytuł: Chłód
Ilość osób: 2-4
Wiek: 18+
Triggery: psychoza, Talassofobia, krew, lęk przed ciemnością, wulgaryzmy, wizualna przemoc

Opis sesji

Ekipa statku transportowego SS Arizona skuszona prostym zleceniem i wysoką pensją podejmuje się zadania dowiezienia na księżyc U9 – Titania w regionie Przełom Tartaru części do maszyn górniczych niezbędnych do do kontynuowania wydobycia krzemu na tym księżycu na zlecenie firmy Kessel-tech.
Niewielka 5 osobowa załoga jest zaledwie kilka godzin lotu od celu gdy komputer pokładowy wybudza ich z hibernacji po prawie 5 miesiącach lotu informując o zbliżającej się kolizji z pasem asteroid i kosmicznego gruzu, a to dopiero początek ich problemów.

Na pozór proste zadanie zmienia się w istny koszmar oraz walkę o przetrwanie gdy załoga odkrywa prawdziwe przeznaczenie miejsca oraz, że to co kryje się pod lodem jest niczym wyciągnięte z najgorszego koszmaru a co gorsza do najbliższej stacji jest wiele dni drogi więc żadne wołania o pomoc nie pomogą.


O prowadzącym

Sebastian – Niczym Herbert West w powieści „Reanimator”, który szukał sposobu by oszukać śmierć tak nasz Strażnik od prawie 17 lat z maniakalną fascynacją bada i szuka odpowiedzi na to co kryje nieznany i nieopisany horror Wielkich Przedwiecznych.

Pełzając w ciemnościach po swoim laboratorium prowadzony majakami sennymi zesłanymi przez Hastura zaprowadzi swoich graczy otchłań szaleństwa opowiadając im o tym co zobaczył i jakiej grozy doświadczył przez lata badań i testów.

JAK WYGLĄDAJĄ ZAPISY NA WYDARZENIA?

WSZYSTKIE WYDARZENIA