R'lyeh Cafe
mini Cthulhufest – pierwszy weekend

mini Cthulhufest – pierwszy weekend

Termin
4 czerwca 2022
18:00 - 22:00

Kategorie


Zapraszamy na mini Cthulhufest!

Wejdźcie w klimat naszego cthulhowego wydarzenia!

Tym razem zapraszamy na mini kampanię, którą rozegramy w dwa pierwsze weekendy czerwca. Każda z sesji RPG może być grana przez Was jako pojedynczy scenariusz albo możecie wziąć udział w całym wydarzeniu. Mamy od dwóch do trzech stołów na każdy z tych dni, a oferujemy Wam przeniesienie się w egipskie klimaty… oczywiście z mackami w tle.


Opis tego co na Was czeka!

Egipt od zawsze przyciągał i inspirował odkrywców z całego świata. Niezliczone ekspedycje naukowe kopały i znajdowały ślady starożytnej historii państwa faraonów. Jednak piaski pustyni mogą skrywać coś mrocznego, zapomnianego w dziejach historii. Coś co przewija się w baśniach i legendach przekazywanych od pokoleń. Przedwieczne tajemnice, starsze niż ludzka pamięć czają się ukryte przed ciekawskimi spojrzeniami archeologów.

Zapraszamy Was do rozegrania kampanii „Dwie z tysiąca” autorstwa Adama Wieczorka. Wcielicie się w role członków polsko-francuskiej ekspedycji archeologicznej zmierzającej do starożytnego Edfu. Podczas zmagań zmierzycie się z knowaniami przedwiecznych sił próbujących jak zwykle namieszać w znanym nam świecie. Weźmiecie udział w misjach szpiegowskich, szaleńczych pościgach, niesamowitych podróżach, przerażających odkryciach i oczywiście staniecie oko w oko z niepojętą grozą. Wszystko to w awanturniczej konwencji pulpowego Cthulhu!


Co gramy?

Przygody ze zbioru “Dwie z tysiąca” autorstwa Adama Wieczorka.

Kiedy?

Pierwszy weekend
(linki będą aktywne od 27.05 od 20:00)

Drugi weekend
(linki będą aktywne od 1.06 od 20:00)

  • 10.06 (piątek) – start 18:00 – czas gry +/- 4h
  • 11.06 (sobota) – start 18:00 – czas gry +/- 4h

Kto prowadzi sesje?

Kultyści z R’lyeh: Krzysztof, Natalia, Jacek i oczywiście Adam Wieczorek!

Co dla Was mamy?

  • sesje ze świetnymi Strażnikami Tajemnic,
  • od 2 do 3 stołów do gry, przy każdym do 4 graczy,
  • dla każdego uczestnika – drobny gadżet z Cthulhufestu,
  • 10% zniżki na bar do wykorzystania w dniu sesji,

Jak się zapisać?

W wydarzeniu zamieścimy link do zapisów przez naszą stronę. Będziecie mieli podgląd tego, jakie miejsca są wolne i do którego Strażnika Tajemnic można się jeszcze dopisać.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Start zapisów w piątek – 27.05.


Czym jest Cthulhufest?

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji uczestniczyć w wydarzeniu Cthulhufest, to jest to coroczne spotkanie miłośników Mitów Cthulhu oraz gry RPG Zew Cthulhu. Odprawiamy wówczas mroczny rytuał i zapraszamy graczy na autorskie sesje, które łączą się w spójną opowieść. Możecie dołączyć do pojedynczej sesji lub zagrać w nie wszystkie. Oferujemy, poza sesjami, dodatkową zabawę w formie zdobywania achievementów, wygrywania lub kupowania gadżetów, koszulki do wydarzenia, klimatyczne drinki na każdy dzień i wiele innych.

Uwaga, podczas tego wydarzenia zdradzimy Wam kilka newsów na temat Cthulhufest 2022!


 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAPISY NA WYDARZENIA?

WSZYSTKIE WYDARZENIA