R'lyeh Cafe
Paragrafówki w R’lyeh

Paragrafówki w R’lyeh

Termin
30 stycznia 2024
18:00 - 22:00

Kategorie


Pierwszy w tym roku wieczór z paragrafówką w R’lyeh!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we wspólnej lekturze kolejnej interesującej paragrafówki – Lot żółtej orchidei!

Wspólnie będziemy prowadzić opowieść i podejmować decyzje, które popchną fabułę do przodu. W rolę narratora wcieli się doświadczony Strażnik Tajemnic i Mistrz opowieści – Pan Roman! A całości gry doglądać będzie autor wielu polskich paragrafówek – Beniamin Muszyński!


Opis gry

Nazywasz się Astra Kuana, od 15 lat służysz we flocie Galaktycznej Republiki Trauncji, osiągnęłaś rangę oficera. Twoja rodzina nigdy nie była zamożna ani znacząca, więc tak wysokie stanowisko jest dla was chlubą, szczególnie że zdobyłaś je bez żadnych znajomości.

W systemie wojskowym Trauncji oficerowie podlegają politykom, którzy bezpośrednio wydają im polecania. Odkąd zostałaś przydzielona do Carmaga Grunatti, gubernatora obrzeżnej planety Skassy, Twoja kariera zaczęła się chwiać. Wyznaczył Ci niemożliwą do wykonania misję. Dysponując minimalnymi siłami miałaś opanować bunt w górniczej kolonii na Teutronie, jednym z księżyców Skassy. Buntownicy nie przestraszyli się Twojej rangi ani nie byli chętni do negocjacji. W nocy zaatakowali Twój obóz, zabili wielu ludzi i zmusili Cię do ucieczki z księżyca. Sytuację opanowali dopiero oficerowie, którzy przybyli z sąsiedniego układu.

Zostałaś obarczona winą za porażkę i mimo że nie spotkały Cię bardzo dotkliwe konsekwencje, to wiesz, że zaufanie do Ciebie zostało nadszarpnięte, więc nie możesz sobie pozwolić na kolejne niewykonanie zadania. Dzisiejszego ranka dowiedziałaś się, że Carmag wzywa Cię na osobistą rozmowę, którą określił jako istotną. Prawdopodobnie otrzymasz misję, od której będą zależeć Twoje przyszłe losy.

 


  • Spotkanie przeznaczone dla uczestników powyżej 16 roku życia.
  • Spotkanie ma formę otwartą, jednak prosimy o wypełnienie formularza opublikowanego na naszej stronie. Formularz będzie aktywny od 25.01.2024. Dla wszystkich osób, które zapiszą się przez formularz i pojawią się na wydarzeniu mamy gadżety z R’lyeh.

 


Zapisy na wydarzenie

 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAPISY NA WYDARZENIA?

WSZYSTKIE WYDARZENIA