R'lyeh Cafe
Paragrafówki w R’lyeh

Paragrafówki w R’lyeh

Termin
26 marca 2024
18:00 - 22:00

Kategorie


Kolejny wieczór z paragrafówką w R’lyeh!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa we wspólnej lekturze kolejnej interesującej paragrafówki – Cybercop: Cena nieśmiertelności, Filipa Wójcika.

Wspólnie będziemy prowadzić opowieść i podejmować decyzje, które popchną fabułę do przodu. W rolę narratora wcieli się doświadczony Strażnik Tajemnic i Mistrz opowieści – Pan Roman! A całości gry doglądać będzie autor wielu polskich paragrafówek – Beniamin Muszyński!


Opis gry

W nieodległej przyszłości nie ma cudów. Wszystkie stare, dobrze znane, rozwiązania technologiczne ewoluowały krok po kroku. A wraz z nimi – stare problemy. Epidemie, ludobójstwa, wojny domowe weszły na nowy poziom dzięki postępującej globalizacji. Bankrutujące i tonące w długach państwa powoli cedowały coraz więcej uprawnień na korporacje, w nadziei na odciążenie budżetów. Te z kolei hojnie obdarowywały każdego z odpowiednio grubym portfelem nowymi zabawkami, dającymi szanse na rynku pracy – wszczepami percepcyjnymi, usprawnioną pamięcią, nadludzką sprawnością.

Wszyscy jednak czekali na od dawna obiecywany cud. Wstrzymali oddech, oglądając newsy medyczne i słuchając debat gadających głów. Skoro mamy czipy mózgowe, implanty i bioniczne kończyny, dlaczego ciągle nikt nie dał nam… nieśmiertelności?

W takiej właśnie rzeczywistości przychodzi Ci pracować na co dzień. Z policyjnym okablowaniem w głowie, sprzętem i bronią przy pasie, przemierzasz oświetlone neonami ulice, prowadząc, z góry skazane na niepowodzenie, śledztwa. Jedno z nich właśnie dobiega końca…

Uwaga! W tekście występują wulgaryzmy.


  • Spotkanie przeznaczone dla uczestników powyżej 16 roku życia.
  • Spotkanie ma formę otwartą, jednak prosimy o wypełnienie formularza opublikowanego na naszej stronie. Formularz będzie aktywny od 21.03.2024.

Zapisy na wydarzenie ruszą od 21.03.2024, od godziny 20:00

JAK WYGLĄDAJĄ ZAPISY NA WYDARZENIA?

WSZYSTKIE WYDARZENIA