R'lyeh Cafe
Paragrafówki w R’lyeh – Resymulacja

Paragrafówki w R’lyeh – Resymulacja

Termin
26 września 2023
18:00 - 22:00

Kategorie


Szykujcie się na wieczór z paragrafówką w R’lyeh!

Będziecie mieli okazję zagrać wspólnie w najnowszą paragrafówką wydaną przez Masz Wybór!

Wspólnie będziemy prowadzić opowieść i podejmować decyzje, które popchną fabułę do przodu. W rolę narratora wcieli się doświadczony Strażnik Tajemnic i mistrz opowieści – Pan Roman! A całość gry doglądać będzie autor paragrafówek – Beniamin Muszyński.

Spotkanie przeznaczone dla uczestników powyżej 16 roku życia.

Spotkanie ma formę otwartą, nie prowadzimy zapisów.


Opis gry

„Resymulacja”

Zatwierdzenie przez Radę Wolnej Planety Ziemi ekspedycji jest jednoznaczne z wysłaniem na Księżyc Górniczy 1 Układu Mezeusz brygad wydobywczych, wśród których znajduje się nasz bohater. Lata mijają i nikomu nie przychodzi do głowy, iż odkryty tam surowiec, występujący pod postacią opalizujących, powykręcanych cudacznie słupów może być czyjąś własnością.

Kisa z hukiem wpada do pomieszczenia. Znowu tu jestem – przemyka mu przez myśl, co jest prawdą, bywał tutaj wielokrotnie, ale nie dziś. Skąd więc ta osobliwa refleksja? Trudno stwierdzić. Człowiek pod wpływem stresu doświadcza myślotoku, jakiegoś zwarcia wywołanego na skutek zbyt dużej ilości informacji przetwarzanych w zbyt krótkim czasie. A Kisa – a niech to! – jest w stresie jak się patrzy. Niecodziennie bowiem jest się gonionym przez wściekłego potwora, zdolnego jednym kłapnięciem pozbawić głowy.


 

JAK WYGLĄDAJĄ ZAPISY NA WYDARZENIA?

WSZYSTKIE WYDARZENIA