R'lyeh Cafe
Larp_Rlyeh

Kraków upadł – larp Zewu Cthulhu

Kultyści handlujący duszami, młodzi artyści łaknący sławy, konstabl na tropie mordercy i wiele innych osobistości! Takie to barwne postacie pojawiły się w R’lyeh Cafe na larpie Kraków Upadł autorstwa Adama Kołpaczewskiego. Zapraszamy do oglądania naszej galerii zdjęć.

Tym razem uczestnicy larpa przenieśli się do lat 20. XX wieku, do alternatywnej wersji rzeczywistości, w której Kultyści Przedwiecznego chodzą po ulicach i nikogo to zbytnio nie dziwi. Dlatego też, handel duszami czy przyzywanie mrocznych siły był tego dnia w R’lyeh na porządku dziennym.

Z opisu larpa:

Czym jest Upadły Kraków?

Trzydzieści lat temu Świat (w tym Kraków) został przejęty przez kultystów. Nie ma nieba – tylkociemna, czarna pustka. Nie ma księżyca – tylko księżycowe światło fosforyzującego grzyba. Nie masłońca – tylko lampy gazowe lub elektryczne.

Krakowianie mogą się przyzwyczaić do wszystkiego, więc życie toczy się dalej. Jest po prostu…trochę inaczej. Kultyści chodzą po ulicach i otwarcie handlują Duszami ze swojej Korporacji. WieżeKorporacji wznoszą się w centrach miast, gdzie znajdują się jego prawdziwi władcy: zakapturzenii obcy Mistrzowie.

Ci, którzy jeszcze nie umarli, wciąż mogą powrócić na powierzchnię. Ale dlaczego ktoś miałby tegochcieć? Mają tu wszystko, czego potrzebują – od nieśmiertelności po nieprzyzwoicie dobre wino, jestrównież Miód. Upadły Kraków jest głęboki, mroczny, cudowny i jest świetnym miejscem do życia.

R’lyeh Cafe w tym świecie jest miejscem spotkań poetów, pisarzy czy utalentowanych malarzyzajmuje ważne miejsce na mapie Krakowa. To miejsce, w którym bogaci mogą się zobaczyć i byćwidzianymi. Jest również miejscem dzisiejszej imprezy.

 

Kraków upadł to larp ze świata Zewu Cthulhu, autorstwa Adama Kołpaczewskiego

 

 

Larp Kraków Upadł – Galeria zdjęć

 

[gdgallery_gallery id_gallery=”8″]

Dodaj komentarz