R'lyeh Cafe

Regulamin Turnieju gry “Mindbug”

1. Zapisy

Organizatorem Turnieju jest R’lyeh Art Cafe Mateusz Sroka z siedzibą ul. Kurniki 3/-1 31-156 Kraków.

2. Rozpoczęcie i struktura Turnieju

Turniej rozpoczyna się prezentacją zasad gry. Sam turniej prowadzony jest w systemie pucharowym. Zapisani gracze zostają losowo sparowani ze sobą na pierwszą rundę.

W każdej rundzie para graczy rozgrywa pojedynczą rozgrywkę w grę Mindbug. Gracz, który wygrał rozgrywkę jest zobowiązany zgłosić wynik meczu organizatorowi. Przechodzi on do następnej rundy, zaś gracz który przegrał, odpada z dalszego udziału w turnieju.

3. Bye

Określeniem Bye nazywamy automatyczną wygraną w rundzie turnieju dla jednego z

graczy. Najczęściej Bye jest wykorzystywany w momencie, gdy w turnieju bierze udział nieparzysta liczba graczy. Gracz, który otrzymał Bye podczas rundy przechodzi automatycznie do kolejnej rundy.

4. Czas rozgrywki i terminacja

Czas na jedną rundę wynosi 20 minut. Jeżeli gracze nie dokończą w tym czasie rozgrywki, następuje natychmiastowa terminacja – gracz, który wykonywał swoją turę dokańcza ją. Zwycięzcą zostaje gracz który posiada więcej pozostałych punktów życia. W przypadku remisu, wygrywa gracz który:

  • ma na stole więcej kart,
  • następnie gracz któremu pozostało więcej kart w talii,
  • jeżeli wciąż jest remis, gracze dogrywają grę do momentu, aż nastąpi różnica w posiadanych punktach życia (gracz posiadający więcej wygrywa).

5. Nagrody

Organizator turnieju zapewnia nagrody za:

  1. miejsce – duży pakiet gadżetów
  2. miejsce – średni pakiet gadżetów
  3. miejsce – mały pakiet gadżetów

6. Obowiązki Organizatora

Organizator turnieju jest odpowiedzialny za wybór i przygotowanie odpowiedniego miejsca na czas rozgrywek turniejowych (tj. wystarczającą liczbę stanowisk do gry).

 

Wersja Regulaminu 1.0 z dn. 10.02.2023 r.