R'lyeh Cafe

Zapisy Eksperymenty w Laboratorium Yithian – 15.10

Zapraszamy do zapisów na sesje w R’lyeh!

System: Obcy: Gra fabularna
Typ scenariusza: Autorski
Tytuł: Najcichsza pieśń Oberona
Liczba osób: 2-4
Wiek: 16+
Triggery: konflikt między postaciami, przemoc, wulgarny język, ksenofobia, lęk przed ciemnością, nadużywanie władzy

Uwaga! Postacie oraz ich osobiste agendy są pregenerowane.


Opis sesji

Oberon 5, kolonia powstała w wyniku projektu „Nowe życie”, który to ma na celu rewitalizację starych opuszczonych obiektów więziennych i przemienienia ich w nowe, tętniące życiem siedliska ludzkiej cywilizacji pod skrzydłami Zjednoczonych Ameryk. 

Gracze wcielają się w mieszkańców zebranych w ekipę naprawczą kolonii Oberon 5, która pod wpływem deszczu meteorytów doznała rozległych uszkodzeń. W wyniku tego została odcięta od wszelkich zewnętrznych kanałów komunikacyjnych oraz zasilania. 

Zadaniem graczy będzie przywrócić utraconą łączność oraz zasilanie na Oberonie. Dodatkowo muszą stawić czoła temu, co kosmiczny opad przyniósł ze sobą, coś tajemniczego i nienazwanego, czego wcześniej nie widzieli. 

Czas nagli, kolonijny system podtrzymywania życia działa w trybie awaryjnym i nie wiadomo, kiedy znów spadnie kosmiczny gruz. A na domiar złego intensyfikują się plotki o zaginionych kolonistach w różnych częściach Oberona. 

Weź głęboki oddech. Sprawdź dwukrotnie kombinezon, a jeśli masz broń, to weź ją ze sobą. Tylko pamiętaj by zostawić jeden nabój dla siebie. 

Witamy na Oberonie 5 i życzymy udanego pobytu…


Formularz do zapisów

Tabela z zapisami

Koniecznie sprawdź czy masz miejsce na sesje!