R'lyeh Cafe

Zapisy Eksperymenty w Laboratorium Yithian – 25.02

Zapraszamy do zapisów na sesje w R’lyeh!

  • System: Kult: Boskość utracona
  • Scenariusz: Autorski
  • Tytuł: Nekromantic
  • Liczba graczy: 3-4
  • Wymagany wiek: 18+
  • Triggery*: elementy horroru psychologicznego oraz biologicznego, znęcanie się psychiczne i fizyczne, przemoc, znęcanie się nad dziećmi, napaść seksualna, alkoholizm, śmierć, samobójstwo, samookaleczenia oraz zażywanie narkotyków

* Ze względu na podejmowaną tematykę oraz specyfikę systemu uprasza się graczy o zapoznanie się z listą triggerów wymienioną powyżej. Przypominamy, że na sesji można korzystać z karty X w dowolnym momencie.

Uwaga: wszystkie postacie są pregenerowane

Opis sesji

Mała wieś Mogilno nigdy nie miała dobrej renomy wśród okolicznych mieszkańców.
Plotki i zachowanie miejscowych skutecznie odstraszały wszystkich przyjezdnych przez zatrzymywaniem się tutaj na noc co tylko potęgowało aurę i opinie tego miejsca.

Niestety ale życie i troska przywiodły was tutaj w poszukiwaniu zaginionej koleżanki z studiów.
Wasz kontakt dawno się urwał ale nawracające koszmary o niej i uczucie niepokoju, które temu towarzyszyło z czasem zmotywowało was by odnowić wspólnie kontakt i ruszyć na poszukiwania by móc znaleźć odpowiedzi na wszystkie pytania, które nie dają wam spokoju.

Ostatni ślad na jaki trafiliście była wiadomość wysłana do rodziny, że jadąc do nowej pracy w nowo otwartej kancelarii prawniczej miała awarie samochodu w miasteczku Mogilno gdy przez nie przejeżdżała, później było zero kontaktu a telefon nie daje sygnału.
Pora udać się na miejsce by znaleźć przyczynę waszych koszmarów i uzyskać kilka odpowiedzi.

Pytanie tylko jaki będzie tego koszt.


 

Formularz do zapisów

 

Tabela z zapisami

Koniecznie sprawdź czy masz miejsce na sesje!