R'lyeh Cafe

Zapisy Eksperymenty w Laboratorium Yithian – 7.01

Zapraszamy do zapisów na sesje w R’lyeh!

System: Zew Cthulhu 7 ed.
Scenariusz: Autorski
Tytuł: Najdziwniejsza noc w posiadłości Lucasa Martina
Liczba osób: 2-4
Wiek: 18+
Triggery: przemoc, śmierć postaci, wulgaryzmy, zbezczeszczenie zwłok, konflikt między postaciami

Uwaga: wszystkie postacie są pregenerowane

Opis sesji

Każdy dzień w Agencji Detektywistycznej Brightwood’a wyglądał podobnie, kawa, czytanie dokumentów i ogólna nudna robota papierkowa, jeśli nie było aktualnie żadnych zleceń.

Ten dzień zapowiadał się właśnie tak, gdy tuż po otwarciu w drzwiach waszej Agencji stanął niespodziewany gość, Henry Kowalkiewicz. Człowiek ten przybył do was wiedziony niepokojami związanymi z zniknięciem swojego brata Adama i gotów był zgodzić się na każdą stawkę byście tylko mu pomogli. 

Opowiadał wręcz dziwaczne rzeczy o jakich słyszał o posiadłości Lucasa Martina leżącej na obrzeżach miasta, o fantastycznych kolorach bijących z okien, głosach męskich przechodzących w żeńskie, gdy po nocach słychać było śpiewy dochodzące z rezydencji oraz o ogrodach przy samej posiadłości, które zdawały się zmieniać układ po zachodzie słońca. Brat waszego zleceniodawcy najął się do pracy około dwóch tygodni temu, jako ogrodnik i od kilku dni skarżył się na dziwne zachowanie swojego zleceniodawcy aż pewnego dnia nie wrócił do domu. 

Zlecenie przyjęliście, bo za coś trzeba żyć, ale wznosząca się pośrodku ogromnych połaci sadów, samotna budowla w postaci starej wiktoriańskiej posiadłości nie napawa optymizmem.


Formularz do zapisów

Tabela z zapisami

Koniecznie sprawdź czy masz miejsce na sesje!