R'lyeh Cafe

Zapisy – Sesje Inauguracyjne 24.06

Zapraszamy do zapisów na Sesje Inauguracyjne!

Data: 24.06.2023

Start sesji: 17:00


Macie do wyboru 5 sesji:

The Horror from the Shed

System: Zew Cthulhu

MG: Pan Roman (Przygody w R’lyeh)

Triggery: brak

Opis: W dziale Luźne na forum Lux Occulta pojawia się zdjęcie artykułu z Barrhead Tribune: Wandale czy zombie? – kolejne groby sprofanowane na St Conval’s Cemetery; głosi tytuł ze zdjęcia. Kilkoro użytkowników postanawia przyjrzeć się tej sprawie z bliska. Czy dotrą do prawdy? Czy zechcą ją poznać? Czy odważą się jej dotknąć? Dowiesz się tylko na sesji.


W Objęcia Burzy

System: Broken Compass

MG: Krzysztof Chojnowski (Cthulhufest)

Triggery: brak

Opis: Czy kiedykolwiek chcieliście wcielić się w prawdziwych poszukiwaczy skarbów? Dajcie ponieść się przygodzie i ruszcie w dzikie ostępy pokonując przeciwności losu i wrogów, którzy mieli pecha stanąć Wam na drodze. Spróbujcie swoich sił w systemie Broken Compass, zwłaszcza teraz – kiedy klucz do skarbu jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Pozostaje jedynie pytanie – gdzie zaprowadzi Was przygoda i co znajdziecie na jej końcu?


Obrazy Szaleństwa

System: Zew Cthulhu

MG: Filip Wilczkiewicz (Erpegowy Cyrk)

Triggery: gore, przekleństwa, body horror

Opis: Biuro detektywistyczne zostało wysłane na małą rybacką wyspę, gdzie muszą zbadać co się stało z bratanicą klienta. Żeby było ciekawiej, obrazy namalowane przez nią przedstawiają pracowników biura. Co stało za inspiracją malarki?


Pros & Cons (CCC-TRI-18)

System: Dungeons & Dragons 5.0

MG: Grzesiek Kosiorowski (OPK)

Triggery: stanie w kolejkach na konwentach

Opis: Witajcie na Wielkim Konwencie Poszukiwaczy Przygód! Nobliwy czarodziej Strelemin nie ma czasu, by obskoczyć wszystkie atrakcje konwentowe, które sobie zaplanował, więc chętnie zapłaci początkującej grupie awanturników, by załatwiła dla niego kilka spraw, które nie wymagają jego osobistej obecności.

Nowicjusze i nowicjuszki mile widziani. Przygoda tylko dla postaci 1 poziomu!

PRZYGODA DLA OSÓB, KTÓRE NIE GRAŁY JESZCZE W SESJE W RAMACH OPK


Ostatnia podróż Sindbada

System: Coriolis

MG: Tomasz „Kiperius” Kilan (Erpegowy Cyrk)

Triggery: ciemność, brzydota, gore, przemoc, podziemia i jaskinie, potwory

Opis: Wracacie, z jednej ze swoich podróży, na Coriolisa, kiedy otrzymujecie sygnał SOS. Wygląda na to, że wysyła go Sindbad – legendarny statek, który zniknął z radarów dobre kilka lat temu. Co mogło się wydarzyć?


Formularz do Zapisów: